Biz Kimiz

Herkese Merhabalar. Ben Turan ve eşim Ayşe. Aslında www.gezgorbence.com‘u oluşturalı çok olmadı. Uzun zamandır bu fikir hep aklımızdaydı. Gezmek, Görmek ve bu konuda fikirler edinmek istiyorduk. Günümüzde artık sosyal medyada bu paylaşımlar çok revaçta. Özellikle İnstagram’da gezgin profilleri ve paylaşımları oldukça fazla. Bizde İnstagram’da @instagmugla (İnstagram Muğla) profilini açtıktan sonra iyi bir ivme kazandık ve başarılı bir takipçi kitlesine ulaştık. Tabi bunda benim Muğla’lı olmam ve Muğla’yı iyi bilmem bize bu başarıyı getirdi.

Artık geldiğimiz bu noktayı bir yerlere taşımamız gerektiğinin farkındaydık. İsim araştırması yaparken gezmek ve görmek ana temel taşımız oldu. Fikir verecek olan da biz olacağımızdan “Biz gezdik gördük, Sende gez gör bence..” dedik ve sitemizin adresi www.gezgorbence.com oluverdi. Tabi sitemizin bir de sosyal medya ayağı olmazsa olmazdı. Hemen İnstagram’da @gezgorbence profilini oluşturdum.

Biz gezgorbence.com ailesi olarak öncelikle gezdiğimiz yerlerin bilgi ve tecrübelerini paylaşacağız. Bunun yanında planladığımız ve henüz gezmediğimiz noktaların da araştırma sonucuna göre yazı, fotoğraf ve videolarını paylaşmaya çalışacağız.

Sizinde bize sormak istediğiniz her türlü öneri ve sorularını bekliyoruz.

gezgorbence.com ailesi haricinde takibini ve yönetimini yaptığım bazı site ve sosyal medya sayfaları aşağıya ekledim.

1- Turan YAMAN – Resmi Kişisel Sitem

2- Ayşe Turan YAMAN – Eşimle Kurduğumuz Resmi Kişisel Sitemiz

3- @instagmugla – Muğla ile ilgili tanıtım ve paylaşım yaptığımız İnstagram hesabı

Gizlilik politikası ve Kullanım Koşulları için..